Efektiivne kaalu langetamine ilma trennita

Efektiivne kaalulangetamine ilma trennita – kas see on tõesti võimalik? Tõepoolest, see on võimalik, kuid see võib võtta aega. Kui sa oled juba treeningsaali tihe külastaja, siis meie anname sulle lisaks nõuandeid, kuidas oma kehakaalu langetamist toetada erinevate protseduuride ja toitumisega. Leia inspiratsiooni ja innustust kaalu langetamiseks!

Kaalulangetamist toetavad protseduurid ja nipid

Kes ei armastaks erinevaid hoolitsusi ja protseduure.

Kas teadsid, et sellised protseduurid, mis aitavad kaalust alla võtta, ilma et sina peaksid midagi tegema, on olemas?

Kaalulangetamisel on oluliseks nii liikumine kui toitumine, aga seda kõike saab toetada erinevate protseduuridega, millest tõhusamaid tutvustame sulle alljärgnevalt.

Seedimine kiireks krüoteraapiaga

Kiire ainevahetus suurendab keha energiatarvet. Kui oled kimpus aeglase ainevahetusega, siis krüoteraapia ehk külmaravi võib olla üks lahendus sinu muredele.

Külmaravi on tõestatud viis, kuidas kiirendada ainevahetust ja samal ajal turgutada kogu oma immuunsüsteemi.

Põleta kaloreid saunas

Kas sa armastad saunas käia? Saunatamisel on mitmeid eeliseid ja üheks selleks on kalorite põletamine. Selleks, et see oleks efektiivne, käi infrapunasaunas.

Paljudes spordiklubides on olemas seda tüüpi saunad, seega leia vähemalt 15 minutit pärast iga oma trenni ja lõõgastu saunas, puhka oma lihaseid ning põleta kaloreid mitte midagi tehes.

Vähenda stressi puhates ja magades

Sa oled kindlasti kuulnud stressihormoonidest nagu kortisool ja adrenaliin.
Stressiolukordades hakkab meie keha tootma neid mainitud hormoone , mis omakorda põhjustavad söögiisu suurenemist.

Kaalulangetamine ei pruugi minna alati nii kiiresti nagu sa sooviksid ja see võib tekitada sinus lisastressi, aga stress pole hea sinu eesmärkide edasiseks saavutamiseks.

Selleks, et vähendada stressi, maga piisavalt, puhka ja tegele oma lemmiktegevustega, olgu selleks siis lugemine, kokkamine, filmi vaatamine või midagi muud.

Mida süüa, et kaalust alla võtta

Enamus, kes soovib kaalu langetada, teab, et toitumine on sama oluline kui regulaarne liikumine. Suur kogus lisatud suhkruid, süsivesikuid kui ka töödeldud toitu on see, mida tasub oma toidulaual vähendada kõikidel, kes soovivad enda kaalu vähendada.

Aga kindlasti oled samal ajal mõelnud, kas on olemas selliseid toite, mida süüa, et kaalust alla võtta palju kiiremini ja hõlpsamalt. Meil on sulle hea uudis: need on täiesti olemas. Tutvustame mõningaid toiduaineid, mis sind sellel puhul aitavad.

Brüsseli kapsas

Kas teadsid, et lausa 10% sellest moodustavad kiudained. Tegemist on imemaitsva ja tervisliku köögiviljaga, mida tasub kindlasti oma menüüsse lisada.

Läätsed

Kui sa seni pole läätsesupist suurt lugu pidanud, siis tasub enda arvamust muuta, sest tegemist on kiudainerikka toiduainega, mis hoiab kõhu pikka aega täis.

Roheline tee

Roheline tee hõlbustab sinu ainevahetust ja aitab põletada kaloreid.

Popkorn

Näksimisest on raske end tagasi hoida. Popkorn on ideaalne näks kaalulangetajatele, sest see sisaldab vähe kaloreid. Väldi vaid selle söömist koos või ja liigse soolaga.

Mustad oad

Sinu kõht saab neist kiiresti täis, lisaks on tegemist lausa asendamatu tootega lihale. Naudi ube erinevates toitudes!

Kaalu langetavad toidud ja regulaarne liikumine on võtmesõnaks

Kaalulangetamisel on võtmesõnaks tasakaal. Nii kaalu langetavad toidud kui ka pidev liikumine ja erinevad toetavad protseduurid on need, mis aitavad sul jõuda ideaalse kaaluni.

See teekond ei ole kiire ega lihtne, aga väärt iga päeva, mis sa sinna panustad. Leia endas piisavalt energiat ja innustust, et elada tervislikult ja liikuda samm sammu haaval madalama kehakaaluni.

Pea meeles, et rasked olukorrad ongi ületamiseks. Hoidu üleliigsest stressist, puhka ja maga ning langeta kaalu tervislikult.

Scroll to Top